fbpx

WSPÓŁPRACA

Jeżeli jesteś osobą pełną pasji i pozytywnej energii, zapraszamy Cię do współpracy z ekipą Akademii, działamy w kilku modelach.

MODEL WSPÓŁPRACY

Oferta dla Influencera

Jeżeli masz spore zasięgi w branży fitness, zgłoś się do nas, aby promować akademię, oraz korzystać z niej na preferencyjnych warunkach, przy tym zarabiając świetne pieniądze.

Program Partnerski

Znasz wielu trenerów i chcesz zarabiać prowizyjnie z polecania naszych szkoleń? Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie bardzo atrakcyjne warunki.

Oferta dla Klubów Fitness

Chcesz wprowadzić kompleksowy program rozwojowy dla swoich trenerów? Napisz do nas by znacznie poprawić wyniki sprzedażowe swoich trenerów.

Współpraca z Nami

Chcesz z nami pracować? Aplikuj do kierunektrener.pl i pomóż nam zbudować potęgę branżową. Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Co jak co, jeśli masz wiedzę, wiesz że zmiażdżyłbyś wiedzą 90% innych trenerów ale brakuje Tobie klientów no to polecam konsultacje z Jakubem, sporo się dowiesz o marketingu, sprzedaży i sposobach na pozyskiwanie klientów. Polecam każdemu trenerowi, czy to początkującemu czy z 15 letnim stażem. ?

Dominik, Trener Personalny

Jeśli jesteś trenerem, który już zna się na swoim fachu, a brakuje Ci powiewu świeżości w myśleniu, mnóstwa informacji, które wcześniej nie przyszły ci do głowy, nowych pomysłów na rozwój i motywatora do tego, osoby, która ma SPRAWDZAJĄCĄ się w realu wiedzę - z przełożeniem na jakoś twojej obsługi, ilość klientów - co za tym idzie:??, koniecznie skorzystaj z rad Jakuba! Mi w ciągu 2 miesięcy przełożyło się to na 100% wzrost dochodów. A do tego przede wszystkim mega motywacja ze strony Kuby! Polecam! Kupujcie u niego nie 1h, ale minimum 20! Bo warto pod każdym względem!

Sylwia, Trenerka Personalna

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu firmę kierunektrener.pl. Jest ona prowadzona przez wybitnego specjalistę, który swoją pracę zawsze wykonuje rzetelnie i na najwyższym poziomie, a wiedza, którą posiada zdecydowanie pomoże każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Naprawdę warto skorzystać ze współpracy!

Bartosz, Trener Personalny

Naszym celem jest pomoc jak największej ilości trenerów, jeśli chcesz być częścią tego zgłoś się do nas.