fbpx

Regulamin sprzedaży

1. REGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO KIERUNEKTRENER.PL

Nabywcą w sklepie internetowym

Grupa EXIMUS sp. z.o.o
NIP: 6282285501
REGON: 52068839900000
ul. Oświęcimska 90D
32-500 Chrzanów

może być osoba prawna lub fizyczna.

2. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym KIERUNEK-TRENER.PL oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z poniższego regulaminu przez Klienta oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.

3. Ceny produktów fizycznych zawierają koszty transportu.

2. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I REALIZACJA

1. Zamówienia można składać całą dobę każdego dnia roku. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

Sklep KIERUNEK-TRENER.PL zobowiązuje się do rozpatrzenia złożonego zamówienia najpóźniej w terminie 48 godzin roboczych od momentu złożenia przez Klienta zamówienia.

2. Rozpatrzenie złożonego zamówienia polega na : sprawdzeniu dostępności zamówionych produktów, sprawdzeniu kompletności wysłanych danych oraz skontaktowaniu się telefonicznie z Klientem celem potwierdzenia danych oraz ilości, rodzaju i ceny zamawianych produktów, jeśli jest to konieczne.

3. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie wszystkich pól formularza zawartych w procesie składania zamówienia.

4. Klient może dodatkowo opisać w “uwagach do zamówienia” swoje prośby lub uwagi odnośnie składanego zamówienia. W takim przypadku dołożymy wszelkich starań aby dołączyć do zamówienia wszystkie uwagi zgodnie z intencją Klienta , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie niezgodności między informacjami jakie opisał Klient w uwagach do zamówienia, a dostarczonymi w zamówieniu.

5. Realizacja zamówienia przebiega w trzech etapach a) Klient automatycznie jest poinformowany na wskazany adres mailowy o przyjęciu zamówienia oraz jego zawartości i kwocie do zapłaty. b) Rozpatrzenie zamówienia przez obsługę sklepu c) Wysłanie zamówienia oraz przesłanie informacji o tym na e-mail Klienta. Klient jest informowany na bieżąco drogą mailową o postępach dotyczących jego zamówienia.

6. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 14 dni.

7. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

8.Klient ma prawo zrezygnować z zakupu danego artykułu w terminie 14 dni od dnia otrzymania zakupionego towaru , jeśli nie jest on używany.

9. Klient może odstąpić od umowy drogą mailową, bez podawania przyczyny. Wysyłając oświadczenie na kontakt@kierunektrener.pl

9. W cenie produktu fizycznego zostały doliczone już koszty przesyłki. Koszt ten jest przedstawiony klientowi przed uregulowaniem należności co umożliwia wycofanie się z transakcji. W przypadku płatności przelewem paczki wysyłamy po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie.

10. Wysyłki zagraniczne odbywają się jedynie po wpłacie pieniędzy na nasze konto.

11. Paczki wysyłane są kurierem Inpost.

3. WYMIANA I REKLAMACJA

 

1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827)

2.Klient może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w formie mailowej na kontakt@kierunektrener.pl w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

3. Do prawidłowej weryfikacji reklamacji, zwrotu, wymiany prosimy o dołączenie do paczki potwierdzenia zakupu w naszym sklepie (paragon / faktura / potwierdzenie przelewu) oraz formularz zwrotu/wymiany, bądź reklamacyjny.

4. Wszystkie paczki prosimy wysyłać na adres:

Grupa EXIMUS sp. z.o.o
NIP: 6282285501
REGON: 52068839900000
ul. Oświęcimska 90D
32-500 Chrzanów

tel. 789 326 900

6. Nie przyjmujemy paczek pobraniem, pracownik musi zweryfikować zawartość paczki.

7. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych.

8. Zwrot pieniędzy na konto po zatwierdzeniu zgodności roszczenia wykonujemy w ciągu 7 dni roboczych.

9. Wymianę produktu po zatwierdzeniu zgodności roszczenia wykonujemy tego samego dnia w którym wpłynęło, bądź nie później niż 5 dni roboczych.

 

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wypełnienie formularza z danymi Klienta równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia.

2. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.

3. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach reklamowych.