fbpx

PARTNERZY KIERUNEKTRENER

PARTNERZY KIERUNEKTRENER
NORMATEC POLSKA - sklep online prowadzony jest przez firmę Medical Sport. Firma jest wyłącznym dystrybutorem firmy NORMATEC. Zajmujemy się dystrybucją marek sportowych oraz ortopedycznych na terenie całego kraju. Dla członków KIERUNEKTRENER możemy zaoferować dostęp do sprzęu w ofercie sklepu w lepszych warunkach cenowych.

Carpatree - zapraszamy do dołączenia w Carpatree i publikowania swojej wiedzy w postaci artykułów na blogu, które kierowane będą do ponad 120 000 odbiorców marki. Buduj markę osobistą w branży fitness w przyjemny sposób!


Decathlon GO - Wspólne treningi, wyprawy, zawody, turnieje, rozgrywki łączą ludzi o różnych stopniach zaawansowania. Decathlon GO ma na celu uczynienie tego procesu jeszcze prostszym i bardziej dostępnym.REPS POLSKA - Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness. Międzynarodowe uprawnienia. Placówki Szkoleniowe, Kursy Akredytowane, Kursy CPD.Do Sport Now - to najlepszy i najszybszy sposób na znalezienie zajęć, wydarzeń i obiektów sportowych w Twojej okolicy. Szukaj aktywności sportowych w największej wyszukiwarce sportu w Internecie!